Antypoślizgowe maty na schody

W tym dziale prezentujemy Państwu naszą ofertę mat antypoślizgowych na schody. Dopasowane do różnego rodzaju schodów – niezależnie od stopnia stromości. Idealnie sprawdzają się na betonowych i ceramicznych konstrukcjach, dokładnie pokrywając powierzchnię schodów i chroniąc osoby wchodzące lub schodzące przed poślizgnięciem się. Kupując dostępne u nas podłogowe maty antypoślizgowe, inwestują Państwo tak naprawdę w zdrowie  własne, pracowników czy kontrahentów. Chronią bowiem ciało przed wpadnięciem w poślizg i zwiększają komfort podczas stawiania kolejnych kroków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Maty antypoślizgowe na schody zabezpieczają przed upadkiem

Schody, szczególnie zewnętrzne, są miejscem narażenia na niebezpieczeństwo wywołane możliwością poślizgnięcia się czy upadkiem. Głównie w okresie zimowym oraz jesiennym w zależności od warunków atmosferycznych. Niska temperatura połączona z opadami śniegu lub deszczu skutkuje oblodzeniem ich powierzchni, przez co stają się naprawdę dużym zagrożeniem. Odpowiednio dopasowane maty antypoślizgowe zewnętrzne na schody sprawią jednak, że bez obaw będziemy mogli przemieszczać się po schodach, pewnie stawiając kroki.

maty antyspoślizgowe na schody

Maty antypoślizgowe nie tylko na powierzchnie zewnętrzne (schody)

W naszej ofercie znajdą Państwo jednak nie tylko maty antypoślizgowe na schody zewnętrzne. W trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort przygotowaliśmy także maty antypoślizgowe na schody wewnętrzne. Mimo że schody tego typu nie są narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych, to zabezpieczenie ich matą antypoślizgową jest swego rodzaju inwestycją i ochroną przed niemiłą niespodzianką wewnątrz własnego domu czy firmy. Dzięki ich zastosowaniu możemy czuć się komfortowo także na schodach wewnętrznych. Rozwiązanie często wykorzystywane jest w przypadku pomieszczeń gospodarczych połączonych schodami – tam doskonale sprawdzą się także klasyczne maty antypoślizgowe.

maty schodowe gumowe

maty schodowe gumowe

produkt economy-line !

maty schodowe PCW

maty schodowe PCW

zobacz ceny !!

aluminiowe maty schodowe

aluminiowe maty schodowe

moduły lub pod wymiar !

Maty antypoślizgowe najwyższej jakości

Oferujemy antypoślizgowe maty  na schody doskonałej jakości. Wszystkie produkty zostały wykonane z dobrych gatunkowo komponentów i pochodzą od profesjonalnych producentów. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu maty odporne na oddziaływanie różnych temperatur, śniegu i deszczu. Zużywają się wyjątkowo wolno, zatem jeden zakup oznacza wiele lat użytkowania i komfortowego pokonywania kolejnych szczebli Państwa schodów. Kupując u nas, inwestują Państwo bezpieczeństwo swoje, bliskich czy kontrahentów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów oraz ceny.

W tym dziale prezentujemy Państwu naszą ofertę mat antypoślizgowych na schody. Pasują one do różnego rodzaju schodów – niezależnie od stopnia stromości. Idealnie sprawdzają się na betonowych i ceramicznych konstrukcjach, dokładnie pokrywając powierzchnię schodów i chroniąc osoby wchodzące lub schodzące przed poślizgnięciem się i poważnym urazem. Kupując dostępne u nas podłogowe maty antypoślizgowe, inwestują Państwo tak naprawdę w zdrowie własne, pracowników czy kontrahentów i klientów. Produkty te zwiększają komfort podczas stawiania kolejnych kroków, co niemalże eliminuje możliwość upadku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, w której znajdą Państwo maty antypoślizgowe na schody.

Duży wybór mat antypoślizgowych na schody

W naszej ofercie znajdą Państwo aktualnie trzy rodzaje specjalnych mat antypoślizgowych na schody. Są to wysokiej jakości:

  • maty schodowe gumowe,
  • maty schodowe PCV,
  • aluminiowe maty schodowe.

Pierwsze są idealne na okres zimowy, ponieważ gumowa mata antypoślizgowa na schody jest wysoce wytrzymałym produktem, a przy tym wykazuje odporność na mróz i śnieg. Wykonane z gumy antypoślizgowe maty na schody montuje się w bardzo łatwy sposób. Poza tym, że działają one antypoślizgowo, zatrzymują także brud wnoszony przez obuwie, dzięki czemu łatwiej zachować czystość wewnątrz budynku. Dzięki swojej budowie maty gumowe na schody chronią przed poślizgiem. Nie są one gładkie – mają ryflowania lub antypoślizgowe elementy, a niektóre wersje wykończone są dodatkowo korundem. Eliminują ryzyko, że zalegający lód czy deszcz mógłby spowodować upadek chodzących po nich osób.

Która mata antypoślizgowa na schody będzie najlepszym rozwiązaniem?

Maty PCV, jako drugie ze wspomnianych typów mat antypoślizgowych na schody, cechują się z kolei niesamowitą wytrzymałością i długowiecznością. Ponadto pełnią one także funkcję wycieraczki. Inwestując w matę tego typu w parze z dobrze dopasowaną wycieraczką podłogową, mają Państwo pewność, że za progiem drzwi nie znajdą się żadne zanieczyszczenia ani uciążliwy piach. Utrzymanie w czystości schodów wejściowych do obiektu nie będzie problematyczne.

To, jaka mata antypoślizgowa na schody będzie zastosowana zależy jedynie od Państwa preferencji i budżetu.

Polecamy Państwu także maty dezynfekcyjne lub dekontaminacyjne – te specjalistyczne maty pomogą w utrzymaniu prawidłowej higieny w danym miejscu, co jest niezwykle ważne ostatnimi czasy. Te profesjonalne produkty można stosować w szpitalach, przychodniach i klinikach.

Wybór ostateczny zawsze należy do klienta. My zwracamy jedynie uwagę na walory użytkowe.

Najwyższej jakości mata antypoślizgowa na schody zewnętrzne

Oferujemy antypoślizgowe maty na schody doskonałej jakości. Wszystkie produkty zostały wykonane z dobrych gatunkowo komponentów i pochodzą od profesjonalnych, sprawdzonych producentów. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu maty odporne na oddziaływanie różnych temperatur, śniegu i deszczu, czyli niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zużywają się one wyjątkowo wolno, zatem jedna mata antypoślizgowa na schody zewnętrzne lub wewnętrzne będzie mogła być użytkowana przez wiele lat. Zapewni ona komfortowe pokonywanie takich schodów w przeróżnych obiektach. Kupując u nas, inwestują Państwo w bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich czy kontrahentów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego lub e-mailowego w celu ustalenia szczegółów oraz ceny za maty o określonej wielkości.

Profesjonalna i fachowe doradztwo tylko w AXIMO!

Udzielimy wszelkich szczegółowych informacji oraz pomożemy w doborze m.in. mat antypoślizgowych na schody. Nie oferujemy jedynie ekskluzywnych produktów, choć i takie znajdują się w naszym asortymencie. Najważniejsza jest funkcjonalność i zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania, w tym także w warunkach stwarzających ryzyko poślizgnięcia się.

Zasada numer jeden obowiązująca od zawsze w naszej firmie brzmi – odpowiedni produkt we właściwym miejscu! Dzięki temu od ponad 25 lat mamy klientów, którzy wracają do nas oraz polecają nas dalej! To najlepsza rekomendacja dla naszych produktów, w tym mat antypoślizgowych na schody.

Nowość maty specjalistyczne nakładki GRP na schody od  COBA EUROPE

Polecamy Państwu różne rodzaje podłogowych mat specjalistycznych od firmy COBA EUROPE – uznanego producenta mat. W ofercie szeroka oferta na maty i profile antypoślizgowe. Polecamy zwłaszcza nakładki oraz moduły GRP na schody. Dzięki tym produktom możemy zaoferować większe bezpieczeństwo za sprawą antypoślizgowej powierzchni z węglika krzemu – naprawdę ciekawy produkt !

➡ zapytaj o szczegóły ➡ ☎ 501 01 31 53  / biuro@aximo.pl